Fotopríbehy

Jerguš

Gabriel Skokan – Gabo
Je rodený športovec. Ako sa na správnu žabu patrí, skáče a pláva o dušu. Denne zapláva aspoň 5 dĺžok a odskáče 5 kolečiek okolo rybníka. V jedle je striedmy. Nevyplazuje svoj dlhočizný jazyk na všetko čo okolo neho preletí, ale svoju korisť si starostlivo vyberá. Občas dokonca aj podľa kalórií a tuku. Hovorieva, že nie je mucha ako mucha. Vraj mäsiarkine mäsisko sa nedá porovnávať s chudým mäsíčkom malej vodnej mušky. O svoju postavu skrátka starostlivo dbá.

Miroslav Salamander - Miro
Je trochu lenivý a zároveň dosť výbušný. Často je podráždený, vyvoláva hádky, ale do roboty sa mu nechce. Čo môže, to len odkladá a svoje povinnosti tlačí pred sebou ako buldozér. Asi preto tak ťažkopádne chodí. Miro pomalým krokom prejde spod jedného lopúcha k druhému a celú tú cestu väčšinou len frfle. Raz mu vadí, že je teplo príliš, potom, že nie dosť, inokedy, že je samé blato, na druhý deň veľké sucho. Skrátka chvíľu tak, a hneď potom onak.

Viliam Slepúch - Vilo
Je mimoriadne múdry a sčítaný. Neviem ako môže byť sčítaný, keď sám dobre nevidí, ale vraj dnes už aj také audioknihy sa dajú počúvať. Čiže skôr je múdry a napočúvaný. Je aj veľmi trpezlivý. Čo sa chudáčisko napočúva Gabových pyšných rečí a Mirových ponosov. Ku všetkému pristupuje s rozvahou. Má rád svoj pokoj, a to najmä, keď sa vyhrieva na slniečku. Vtedy býva naozaj nerád rušený.

fotoserial

 

Úvod >>

Prvé stretnutie >>

Druhé stretnutie >>

Zoznámenie >>

 

 

Copyright © 2011 nervuska.sk Všetky práva vyhradené.

nervuska.sk